CHP Ümraniye ilçe yöneticileri yerel basınla buluştu

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen kongreyle göreve gelen Cumhuriyet Halk Parisi Ümraniye İlçe Örgütü yöneticileri yerel basınla tanışma kahvaltısı düzenledi. Tanışma toplantısında CHP Ümraniye İlçe Örgütü Başkanı Zeynel Kızılkaya‘nın yanısıra, ilçe sekreteri Gönül Kaplan, Veysel Sarar, Devrim Selda Özen, Seher Özdemir, Resmi Cinkaya, Arda Şöhretoğlu, Sevgi Dereli, Bülent Arslan, Funda Çatana, Selin Gümrükcü, Güven Ömür Altan, Altıok […]

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen kongreyle göreve gelen Cumhuriyet Halk Parisi Ümraniye İlçe Örgütü yöneticileri yerel basınla tanışma kahvaltısı düzenledi.

Tanışma toplantısında Ümraniye İlçe Örgütü Başkanı ‘nın yanısıra, ilçe sekreteri Gönül Kaplan, Veysel Sarar, Devrim Selda Özen, Seher Özdemir, Resmi Cinkaya, Arda Şöhretoğlu, Sevgi Dereli, Bülent Arslan, Funda Çatana, Selin Gümrükcü, Güven Ömür Altan, Altıok Cetin, Seher Özcelik, Handan Yüce, Gülsüm Eser ve Altan Berdan Ağırman hazır bulundu.

Toplantıya ayrıca Ümraniye Belediye Meclis üyeleri Filiz Öztürk Çelik, , Şenol Berk, Ali Rıza Yıldrım, Cevdet Yılmaz, Ali Kılıç, Hüseyin Karaköse, Sacit Terzi ve Sacit Eyüboğlu da katıldı.

Kızılkaya: Özgür basın demokrasinin yapı taşlarından biri

Ümraniye24’ün de davetliler arasında olduğu etkinlikte bir konuşma yapan Ümraniye İlçe Örgütü Başkanı yerel basın mensuplarıyla bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Ümraniye İlçe örgütünün önümüzdeki dönemde yoğun bir çalışma temposu içine gireceğini vurgulayan Kızılkaya yerel basınla yakın ilişki içinde olmak arzusu taşıdıklarını belirtti.

CHP olarak demokrasiye ve demokrasinin önemli güçlerinden biri olan özgür basına önem verdiklerini söyleyen Kızılkaya, yerel medyayı cesur olmaya, Ümraniyelilerin sorunlarını takip etmeye ve sayfalarına taşımaya davet etti.

Ümraniye Belediye Meclisi’ndeki mücadele

Toplantıda Ümraniye Belediye Meclis üyeleri de ilçenin genel sorunları ve bunlara ilişkin CHP’nin çözüm önerilerini dile getirdiler. Meclis Üyeleri Ümraniyeliler yararına amaçlanan tüm belediye çalışmalarını desteklediklerini ancak kendi önergelerinin sistemli ve önyargılı bir biçimde görmezden gelindiğini ifade ettiler.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen kongreyle göreve gelen Cumhuriyet Halk Parisi Ümraniye İlçe Örgütü yöneticileri yerel basınla tanışma kahvaltısı düzenledi.

CHP’lilerin dinamizmi dikkat çekiyor

Samimi ve aktif bir havada gerçekleşen kahvaltılı sohbet, CHP İlçe örgütünde son dönemde görülen dinamizmi yansıtıyordu.

CHP yöneticileri ve Meclis üyeleri, yerel seçimlerde İstanbul’da ve pek çok ilçede kazanılan başarıyı Ümraniye gibi İstanbul’un en kalabalık nüfuslu ve en önemli ilçelerinden birinde de hayata geçirmek konusunda kararlı olduklarının altını çizdi.

Toplantıda söz alan basın mensupları da, yerel basınla tanışma ve ilişkileri sıcak tutma amacı taşıyan bir etkinlik düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.