CHP Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Selin Gümrükcü oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Ümraniye İlçe Örgütü Kadın Kolları 12. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ümraniye İlçe Örgütü Kadın Kolları 12. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Kongre’de Selin Gümrükcü Kadın Kolları Başkanlığı’na seçildi

Ümraniye İlçe Örgütü üyesi kadınların yoğun ilgi gösterdiği Kongre’de başkanlık yarışını kazanan isim Selin Gümrükcü oldu.

Kongre’de toplam delege oy kullandı. Selin Gümrükcü 547 alarak oyla başkan seçilirken, rakibi Gülseren Doğan Bektaş 389 oy aldı. 11 oy ise geçersiz sayıldı.

Adaylar seçimler öncesinde bir araya gelmiş ve birlik mesajları vermişti. Selin Gümrükcü’yü ilk kutlayan da Gülseren Doğan Bektaş oldu.

SELİN GÜMRÜKCÜ KİMDİR?

Selin Gümrükcü 1983 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgi ve Belge Tanıtımı bölümünden mezun oldu.

Özel sektörde çeşitli düzeylerde yöneticilik yapan Selin Gümrükcü aynı zamanda profesyonel voleybolcu. Vakıfbank, DHMİ, Karayolları, Çankaya Belediyesi, TED Ankara Koleji ve Ankaragücü takımlarında 12 yıl Voleybol oynadı. Motor Sporları lisanslı hakemi de olan Gümrükçü Antalya Dünya Ralli Şampiyonasında hakemlik yaptı.

İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilen Selin Gümrükcü, evli ve iki çocuk annesidir

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.