CHP Ümraniye örgütünün acı günü: İlçe Saymanı Veysel Sarar’ın babası Bekir Sami Sarar hayatını kaybetti

CHP Ümraniye İlçe Saymanı Veysel Sarar’ın babası Bekir Sami Sarar hayatını kaybetti. Uzun süredir kanser hastası olan Sarar bugün vefat etti. CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “İlçe Saymanımız Veysel Sarar’ın babası Bekir Sami Sarar hayatını kaybetti Merhuma Allah’tan rahmet, Veysel Başkanımız ve ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz” ifadelerini kullandı. CHP Ümraniye […]

CHP Ümraniye İlçe Saymanı Veysel Sarar’ın babası Bekir Sami Sarar hayatını kaybetti.

Uzun süredir kanser hastası olan Sarar bugün vefat etti.

Ümraniye İlçe Başkanlığı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda “İlçe Saymanımız Veysel Sarar’ın babası Bekir Sami Sarar hayatını kaybetti Merhuma Allah’tan rahmet, Veysel Başkanımız ve ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ümraniye İlçe Saymanımız Veysel Sarar'ın babasına Allah'tan rahmet, Veysel Başkanımız ve ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

CHP Ümraniye İLÇE Başkanlığı paylaştı: 22 Nisan 2020 Çarşamba

Ümraniye İlçe Saymanı Veysel Sarar’da kendi Facebook hesabı üzerinden şunları paylaştı:

Aile büyüğümüz babamız BEKİR SAMİ SARAR aylardır sürdürdüğü illet kanser hastalığıyla olan mücadelesini kaybetti ve…

Veysel Sarar paylaştı: 22 Nisan 2020 Çarşamba

“Aile büyüğümüz babamız BEKİR SAMİ SARAR aylardır sürdürdüğü illet kanser hastalığıyla olan mücadelesini kaybetti ve hakkın rahmetine kavuştu. Allahım rahmet eylesin. Tüm dostlarımızın Sevenlerinin başı sağ Olsun.”

Ümraniye24 olarak biz de Sarar ailesine başsağlığı diliyoruz.

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.