İYİ Parti Ümraniye İlçe Örgütü yeniden Yüksel Karaçam dedi

İYİ Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı, 2. Olağan kongresini yoğun katılımla gerçekleştirdi. Yüksel Karaçam yeniden başkan seçildi.

İYİ Parti Ümraniye İlçe Örgütü kongresine, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan, İBB Ağaç A.Ş Genel Müdürü Ali Sukas, İBB Güvenlik A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Can Buğday, Millet İttifakı ortağı CHP İlçe Başkanı Zeynel Kızılkaya, İBB Meclis Üyeleri Sacit Eyüboğlu ve Yakup Fındık, Ümraniye Meclis Üyeleri Ali Kılıç, Şenol Berk, Murat Daşdemir, ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı gibi isimler misafir oldu.

Yapılan seçimlerde mevcut başkan Yüksel Karaçam 190 oy alırken, Osman İnce 81, Altan Altun ise 5 oy aldı.

Kongre sonunda delegelere teşekkür eden Yüksel Karaçam, “Şimdi birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışma ve mücadele verme zamanıdır. Teşkilatımızı hep birlikte daha güçlü kılacağız ve Ümraniye’deki başta belediyeyi kazanmak olan hedeflerimize yürüyeceğiz” dedi.

Kongrede rakip aday çıkmasını parti içi demokrasinin güçlenmesi açısından son derece olumlu bulduğunu ifade eden Yüksel Karaçam, “Parti içi yarış ve rekabet teşkilatımızın gücüne güç katmış ve zenginliklerimizi ortaya çıkarmıştır. Kongremizin kazananı hiç şüphesiz İYİ Parti olmuştur. Parti içi demokrasi daha da güçlendi ve İYİ Parti Ailesi olarak bu kongreden büyüyerek çıktık” şeklinde konuştu.

Exit mobile version