Şehir Hatları ve İBB, ‘Burhan Pazarlama’yı unutmadı

İstanbul vapurlarının ünlü işportacısı Burhan Demircan hayatını kaybetti. Şehir Hatları ve İBB ‘Burhan Pazarlama’ için mesaj yayınladı

İstanbul vapurlarının ünlü işportacısı Burhan Demircan hayatını kaybetti. Şehir Hatları ve İBB ‘Burhan Pazarlama’ için mesaj yayınladı

İstanbul vapurlarının renkli satıcısı Burhan Demircan, (Burhan Pazarlama) hayatını kaybetti.

Burhan Demircan’ın cenazesi bugün (14 Mart Cumartesi) ikindi namazını müteakip Ataşehir Örnek Mahallesi Merkez camiinden kaldırılacak.

Şehir Hatları, Burhan Pazarlama’yı unutmadı ve sosyal medya hesabından paylaştı. Mesajda “Şehir Hatları vapurlarımızın bir dönem renkli isimlerinden olan Burhan Demircan’ın (Burhan Pazarlama) vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz.” dendi.

İBB de Burhan Pazarlama’yı unutmadı

Burhan Pazarlama için sosyal medya hesabından da bir mesaj paylaşıldı. Mesajda, “Bir İstanbul beyfendisini kaybettik bugün… Vapurlarımızın bilindik siması, bir yakadan diğerine giderken yolculuklarımıza tebessüm katan nam-ı diğer “Burhan Pazarlama” aramızdan ayrıldı. Ruhu şad olsun, İstanbul onu hep hatırlayacak.” ifadeleri kullanıldı.

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.