,

Ümraniye Belediye Spor, Türkiye Kros Ligi’nde finallere katılıyor

Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Mersin’de gerçekleşen Turkcell Türkiye Kros Ligi’nde başarılı bir mücadeleye imza atarak atletizmde finallere katılma hakkı kazandı.

Gençlik ve Spor Kulübü Mersin’de gerçekleşen Turkcell Türkiye Kros Ligi’nde başarılı bir mücadeleye imza atarak atletizmde finallere katılma hakkı kazandı.

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun en önemli kulüp yarışmalarından olan Tukcell Türkiye Kros Ligi’ne katılan Gençlik ve Spor Kulübü, atletizm de önemli bir başarıya imza attı. Gençlik ve Spor Kulübü, aralarında Galatasaray ve Fenerbahçe gibi büyük kulüplerinde de bulunduğu, toplam 56 takımın katıldığı yarışlarda kıyasıya bir mücadele gerçekleştirdi. Herhangi bir transfer yapmadan sadece kendi alt yapısından yetiştirdiği atletlerle yarışmaya katılan Gençlik ve Spor Kulübü, kayıtlı 378 atletin yer aldığı Türkiye Kros Ligi’nde dokuzuncu olarak finallere katılma hakkı elde etti.

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.