,

Ümraniye Cemevi’nden eğitime katkı gecesi

Anadolu Bilim Kültür ve Cem Vakfı Ümraniye Cemevi, Eğitime Katkı Gecesi ile öğrencilere burs sağlayacak.

Anadolu Bilim Kültür ve Cem Vakfı Ümraniye Cemevi, Eğitime Katkı Gecesi ile öğrencilere burs sağlayacak.

Bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek olan Eğitime Katkı Gecesi, 3 Nisan Cuma günü, saat 19:00’da Salon Vals’da gerçekleştirilecek.

Gülcihan Koç ve Nurettin Şahin’in yer alacağı gecenin bilet fiyatı ise 50 lira. Elde edilen gelir, öğrencilerin eğitimine katkı olarak kullanılacak.

Vakıf yönetimi yaptığı açıkalamada şu ifadelere yer verdi:

“Cemevimiz olarak geleceğimizin teminatı üniversitelerde okuyan tüm ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermek, maddi ve manevi yanlarında olarak destek vermek amacıyla Eğitime Katkı Gecesini her sene düzenliyoruz. Sağ olsun tüm duyarlı canlarımız da ellerinden geldikçe bizlere maddi ve manevi destek oluyorlar.

Ümraniye Cemevi olarak şu an hali hazırda ülkemizin her tarafında üniversitesinde okuyan ihtiyaç sahibi 40’ın üzerinde kardeşimize burs imkanı sağlamaktayız. Biz tüm duyarlı canlarımızın desteği ile bu sayıyı daha da yukarılara taşımak istiyoruz. Herkese bu konuda ki duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz”

Değerli Canlar her sene bildiğiniz üzere Anadolu Bilim Kültür ve Cem Vakfı Ümraniye Ihlamurkuyu Cem Evi olarak ihtiyaç…

Anadolu Bilim Kültür ve Cem Vakfı Ümraniye Cem Evi paylaştı: 16 Şubat 2020 Pazar

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.