,

Ümraniyeli sporcular iki gümüş madalya kazandı

Fethullah Gök, Bursa’da düzenlenen U16 Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda hem disk atma hem de gülle atma kategorilerinde ikinci oldu.

Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Fethullah Gök, U16 Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda disk ve gülle atma kategorilerinde önemli bir başarı göstererek Ümraniye’ye iki gümüş madalya getirdi.  

Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları bugüne kadar farklı branş ve kategorilerde ulusal ve uluslararası düzeyde önemli başarılar elde etti. Son olarak kulüp sporcularından olan Fethullah Gök, Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 14-15 Haziran’da Bursa’da düzenlenen U16 Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda hem disk atma hem de gülle atma kategorilerinde ikinci oldu. Her iki kategoride de önemli bir başarı ortaya koyan Gök, iki gümüş madalyanın sahibi oldu.

Başkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kulübümüz sporcusu olan Fethullah Gök’ü tebrik ediyorum. Bu başarı bizleri mutlu etti. olarak spor ve sporcuya verdiğimiz destek devam edecek. Tüm sporcularımıza katıldıkları müsabakalarda başarılar diliyorum” dedi.

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.