,

Ümraniye RE/MAX Arena, lansman toplantısı düzenledi

Dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurum olan RE/MAX’ın Ümraniye Arena şubesi, 2019 değerlendirme lansmanı Hilton Garden otelde gerçekleşti.

Dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurum olan RE/MAX’ın Ümraniye Arena şubesi, 2019 değerlendirme lansmanı Hilton Garden otelde gerçekleşti.

Uluslararası emlak sektörünün öncü isimlerinden RE/MAX Arena şubesi çalışanlarının katıldığı geniş kapsamlı toplantısı Hilton Garden otelde gerçekleşti.

Müşteri memnuniyeti ile ilgili Gayrimenkul Danışmanı Banu Gökçül, müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti içeriğinde oluşan önemli bir sunum gerçekleştirdi. Sektörde başarılı olmanın ve sektörde yaşanan gayrimenkul odaklı tüm konuların masaya yatırıldığı lansman toplantısında, 2019 yılının en çok satış ve ciro yapan satış elemanları ödüllendirildi. Sektörde daha başarılı olmak, müşteri memnuniyeti ve müşterinin güvenini kazanmanın öneminin vurgulandığı lansman toplantısında, 2020’de çıtayı daha fazla yükseltmeyi hedefleyen şirket yetkilileri, tüm çalışanlara tek tek söz vererek konuyla ilgili düşünce ve görüşlerini aldı.

RE/MAX Ümraniye Temsilcilerinden Broker / Owner Kadir Birol ve Broker / Owner Hakan Aksar oldukça geniş kapsamlı birer sunum ile 2020 hedefleri doğrultusunda çalışanları bilgilendirdiler.

“Ticari ve Konut Alanlarında Başarılı Satış ve Kiralama İşlemleri Gerçekleştirdik”

Gayrimenkul Danışmanı Erdinç Yörük; “10 Yıla aşkın gayrimenkul sektöründeki tecrübelerimizi 2018 yılında kurduğumuz Remax Arena ofisi ile müşterilerimize en yüksek kalitede hizmeti sunmaya başladık. 25 kişilik profesyonel ekibimizle hızlı sonuç memnun müşteriler oluşturmak için birçok eğitimi tamamladık. Bölgemiz Ümraniye’ de gerek ticari gerekse de konut alanında başarılı satış kiralama işlemleri gerçekleştirdik. Bize güvenen ve mülklerinin pazarlanması için bizi yetkilendiren müşterilerimizi hızlı sonuçlarla mutlu etmeye devam ediyoruz. Bölgemizdeki gayrimenkul dinamiklerini yakından gözlemleyip müşterilerimize reel bilgilerle aktarım sağlıyoruz. Remax Arena olarak önceliğimiz her zaman koşulsuz dürüst hizmettir.” Şeklinde konuştu.

RE/MAX Türkiye Hakkında

RE/MAX Türkiye Ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 1997 yılından bugüne ülkemizde faaliyette bulunan RE/MAX, ülkemizde yeni iş kurmak isteyenlere muhteşem fırsatlar sunmaktadır. Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX, son 25 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkânı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye’de ilk kez RE/MAX Türkiye tarafından hayata geçirildi.

RE/MAX farkını yaratan en önemli etken eğitim ve bu eğitimler kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından RE/MAX Türkiye Broker/Owner ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.