,

Ümraniyespor teknik direktör Recep Uçar ile Süper Lig’de de beraber

Tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen Ümraniyespor’da teknik direktör Recep Uçar’ın geleceği merak konusuydu.

Tarihinde ilk kez Süper Lig’e yükselen ’da teknik direktör Recep Uçar’ın geleceği merak konusuydu. İstanbul ekibi yeni sezonda da genç hocayla yola devam edeceğini ‘Süper Lig’te de beraberiz’ sözleriyle açıkladı.

Spor Toto 1.Lig’i şampiyon tamamlayarak Süper Lig’e çıkan ’da teknik direktör Recep Uçar’ın geleceği merakla bekleniyordu.

Yeni sezonda Fenerbahçe’de göreve devam etmemesi beklenen İsmail Kartal’ın ismi İstanbul temsilcisiyle anılırken, Ümraniye cephesinden bu konuyla ilgili yalanlama gelmişti.

Kırmızı-beyazlılar teknik direktör kararını resmen açıkladı. Takımı Süper Lig’e taşıyan Recep Uçar ile 2022-23 sezonu için anlaşma sağlandığı duyuruldu.

Uzun bir süre Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın yardımcılığını yapan Uçar, ’un başında çıktığı 66 karşılaşmada 1.80’lik puan ortalaması yakaladı.

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.