Ümraniyespor’un yeni hocası Sait Karafırtınalar

Son haftalarda zirveden uzaklaşan Ümraniyespor’da Ahmet Taşyürek’ten boşalan teknik direktörlük görevine Sait Karafırtınalar getirildi. Sonhaftalarda zirveden uzaklaşan Ümraniyespor’da teknik direktör Ahmet Taşyürek’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. İstanbul ekibi akşam saatlerinde yaptığı açıklamayla son olarak Altay’ı çalıştıran teknik direktör Sait Karafırtınalar ile anlaşma sağlandığını açıkladı..

Son haftalarda zirveden uzaklaşan Ümraniyespor’da Ahmet Taşyürek’ten boşalan teknik direktörlük görevine Sait Karafırtınalar getirildi.

Sonhaftalarda zirveden uzaklaşan ’da teknik direktör Ahmet Taşyürek’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. İstanbul ekibi akşam saatlerinde yaptığı açıklamayla son olarak Altay’ı çalıştıran teknik direktör Sait Karafırtınalar ile anlaşma sağlandığını açıkladı..

Ümraniye Belediyesi mahkeme kararını neden uygulamıyor?

Yamanevler’de ‘Limonlu Bahçeleri Konakları’ inşaatı, mahkemenin kesin hükmüne rağmen devam etmesine itiraz eden Ümraniyeliler, Ümraniye Kaymakamlığı’na ihtar dilecekçesi sunup eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulundular.